1. Ideja/ Idea

Ideja ir radīt jauna veida bāru- kultūras centru „Melno Cepurīšu Balerija”, kurš piedāvās cita veida izklaidi, kā Jelgavas populārākās izklaides vietas: Četri Balti Krekli, Chilli Pica vai Tonuss. Tas būs omulīgas sajūtas bārs, kultūru un mākslu cienošiem cilvēkiem, kā arī mājīga vieta kur izbaudīt studentu dzīvi. Tas radītu alternatīvu cilvēkiem, kas nevēlas iet uz skaļām diskotēkām vai zemas klases kafejnīcām. Kluba kvalitātes zīme būs profesionāls un viesmīlīgs personāls, kas kļūs par Jelgavas jauniešu dzīves kuratoriem, brīva atmosfēra, brīva improvizācija atpūtai. Tā izcelsies ar savu pieeju klubu dzīvei starp konkurentiem Jelgavā. Laipni lūgti Balerijā, Raiņa 20, Jelgavā! :)

IMG_87875Balerijas kolektīvs 2014. gads.

Publicēts on marts 30, 2010 at 20:17  Comments (17)  

The URI to TrackBack this entry is: https://mcbalerija.wordpress.com/about/trackback/

RSS feed for comments on this post.

17 komentāriKomentēt

 1. Iesaku nopirkt MCB.lv , kamer vel nav aiznjemts! ;) (to var izdariit nic.lv pa 8Ls gadaa)

  Un pectam pievienot wordpress panelii pa 9$ gadaa, lai nebutu shii lapa japartaisa un japarcelj :)

  mcb.lv butu daudz vieglaak iegaumet visiem, nebutu kauns likt uz plakaatiem un izklausiitos brendiigaak :)

  a to kamer atcereties un vel iegaumet – https://mcbalerija.wordpress.com var piedzerties :D

  p.s. – no jums Brengulis par ideju :D :D :D

 2. Google vecīt! Neiespējams nav nekas… Arī atrast MCb mājaslapu.

 3. ir ok, man griestos adrese ieskrāpēta. skrāpēju ar konkrētu naglu! tagat esmu konkrēti priecīgs. paldies, ak jel Balerija, ka esi!

 4. “kultūru un mākslu cienošiem cilvēkiem”

  Ziniet, es tiešām cerēju, ka tā būs. Bet visas reizes kurās esmu bijusi tā ir metālistu tusiņu vieta. Visu cieņu metālistiem, bet ne visi var klausīties tādu mūziku un pavadīt laiku tādā kompānijā. Zinu vairākus cilvēkus, kuri ļoti gaidīja šo radīto “alternatīvu”… bet vīlās. Protams, visi cilvēki ir pelnījuši savu izklaides vietu, bet tad derētu noformulēt tieši kāda ir mērķauditorija.

  • Sveika, Maija!

   Paldies par recenziju bāra iekšējai videi!Jāsaka es labprāt tiktos ar tevi aci pret aci, lai novērtētu, kas jādara lai uzlabotu Balerijas kvalitāti.

   Jāsaka, ja tu būtu nākusi biežāk, tad ievērotu, ka vienu nedēļu bārmeņu tandēms vairāk liek smagāku mūziku un otru atkal skan regejs un dabsteps.. Tā, ka visu laiku nav metālistu bārs. Metālisti arī ciena kultūru un mākslu! Es personīgi nepazīstu nevienu neizglītotu metālistu. Un cik es esmu novērojis, metālisti sastāda 30% no auditorijas Nedomāju, ka Osis, Renāte, Sniedziņš, Dīzelis un daudzi citi ir metālisti :) (piedodiet, ja kāds no šeit pieminētajiem ir tomēr sirdī metālists). Mūzikas formāts nav noteikts, bet ir izslēgts no repertuāra: “kaut kas foršs, uzdejojams”, popmūzika, šlāgeris, RNB, DRNBASE, šansons. Tu vari pieteikties pie bārmeņiem, ka vēlētos atnākt kādu 4dienu iepazīstināt Balerijas apmeklētājus ar savu muzikālo gaumi un noteikti kāda dziesma iepatiksies kādam apmeklētājam un tu būsi ieguvusi sev paziņu ar līdzīgu gaumi mūzikā!

   Vēl es gribētu pajautāt par: “..un pavadīt laiku tādā kompānijā”. Vai tevi ir viņi aizskāruši, uzbrukuši vai piesējušies? Ja tā tad kāpēc tu neesi pienākusi pie bārmeņiem un to nepateikusi? Mēs neesam nevienu atraidījuši, kas nāk ar pamatotu pretenziju.

   Aicinātu nebūt kautrīgai un parunāt ar bārmeņiem, jo viņi brīvā brīdī labprāt parunā ar klientiem un vēlas uzzināt viņu viedokli!

   Janka

   P.S. Anonīmi pretenzijas, ieteikumus, sūdzības var sūtīt uz barsmcb[at]gmail.com, ja negribas publiski to paust.

 5. Jāpiekrīt, ka gluži tonuss te nav (ij mūzikā, ij publikā), jā. Visādiem “smuki padancāt un pakalbasīt” ir paredzēts iepriekš minētais iestādījums, kā arī nesen taču krekli atvērās.
  Bet nē, es nevienu nekur nesūtu, tikai vēlējos paust to, ka Jelgava ir pietiekami plaša, lai atrastu sevi interesējošo iestādi, necenšoties to kardināli mainīt.
  Arī vakar, sēžot uz gana ērta dīvāna, baudot vienu no lētākajiem bāriem Jelgavā un tērgājot ar ļaudīm, nespēju atrast dižas kaites.
  Varbūt čilā reizēm ir pārāk (šad tad pat uzmācīgi) skaļa mūzika, bet visādi citādi jau ir ok.

 6. metāāāāāls!!!!!!!

 7. Maija, acīmredzot, trāpījusies Balerijā “smagucīša” vakaros. Man laikam ļoti paveicies, jo tikai 4 reizes esmu bijis Balerijā, bet katru reizi tur skanējusi atšķirīga mūzika. Turklāt arī koncerti ir ļoti dažādi – pat reps šad tad bijis dzirdams. Nedomāju, ka minētajiem “metālistiem” tas iet pie sirds, bet cilvēki ir pietiekami saprotoši, lai pieņemtu arī citas gaumes. Vajag tik biežāk apskatīt pasākumu sarakstu un, iespējams, tiešām vērsties pie bārmeņiem (pats gan to neesmu mēģinājis) ar saviem ierosinājumiem, lūgumiem utt.

 8. Maijai!

  Kas tad ir kultūra un māksla? Ja Tu pārstāvi tikai vienu virzienu tad tā ir Tava darīšana un neviens neliedz vērt vaļā savu kultūras iestādi!

  Irbe.

 9. Es sevi neuztveru ne par kādu metālisti, hipiju, īmō vai hipsteru. [un vispār visa šī sabiedrības grupu identificēšana pēc šāda rakstura iezīmēm ir ārkārtīgi nevajadzīga,bet tas tā “of topic”]

  Lai arī ne vienmēr man iet pie sirds kādas attiecīgās muzikālās apvienības/grupas sniegums vai mūzikas veids, ko tie spēlē, es nekad neapgalvoju,ka tas ir pretīgi un tāpēc nekad tur vairs neiešu. Tas drīzāk ir jāuztver kā sava redzesloka paplašināšana, jo, redz, man ir dota tā lieliskā iespēja uzzināt ko jaunu; ko cilvēki spēj izdomāt un kā to salikt skaņdarbā, tas jau nekas, ka nepatīk.

  Gluži vienkārši ir arī cieņa pret Balerijas darboņiem,jo viņi to visu ir radījuši un cenšas sniegt katru reizi ko jaunu un interesantu. Nemaz nerunājot par tematiskajām ballītēm [pēdējo,tiesa gan, nesanāca apmeklēt un dziļi nožēloju to], kā arī vasaras velobraucieni.

  Long story short – Balerija ir tāda maza saliņa uz kuras var paglābties no ikdienas, tur var aiziet kaut vai viens/-a, bet vienmēr atradīsi kādu kompanjonu ar kuru parunāties par jaunākajiem atklājumiem atomfizikā vai gluži vienkārši par to,cik ātri piepes aug.

  • Paldies! Piepes šogad smukas, lielas pastiepušās… :D

 10. Ieintriģējāt:))
  Saņemšu algu-piekāpšu.

 11. Vēlos piebilts, ka netikai Jelgavniekiem. ;)
  Es esmu starā par Baleriju! Esmu no Rīgas un kratos uz Jelgavu, lai atpūstos Balerijā. (fun)

  Tā tik turpināt, Dievīga atpūtas vieta. ^^

 12. Uzaiciniet šitos džorīšus, smuki ness jumtu
  http://www.youtube.com/watchfeature=endscreen&NR=1&v=mfUf54Okt0E

  Evita

  • Kas tie par džorikiem? Neredzu nosaukumu.


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: