8. Huiņa/Shit and stuff

Laiks īstiem vīriem!

Vai mūsu jaunatnes vidū ir vēl saglabājušies vīrišķie gēni? Vai arī visiem hobijs tagad ir maķīša apmeklēšana, jaunu aplikāciju izmēģināšana, tvītošana par neko…? Balerijas komandas un apmeklētāju vidū ir vēl saglabājušies pāris neadertālieši, kas raduši nu ir savu hobijpulciņu un btrauc pieveikt zivis viltībā. Tieši tā – neskarta, drusku skarta daba, asumi, izdzīvošnas komplekti, dabas untumi un spriedze. Un nav bez rezultātiem. Pāris foto.

IMG_20140528_192238

Porietis ar savu zandartu 1 dienu pirms atļautā paturēšanas laika.

IMG-20140607-WA0001

Čangalis ar savu sūkātāju lomu.

IMG-20140629-WA0002

Janka ar savu 2,4 kg līdaku.

IMG-20140708-WA0000

Haralds ar savu 9 kg līdaku no Drustiem.

Karoče, ja kādam vēl asinis bango un gribas kādu pārspēt viltībā ( nevis ēst), meklējiet mūs. Mēs ar esam mežoņi.

Kuda nahuj mir katjitsa?!

@poriec mani iepazīstināja ar ļaunuma izpausmēm pasaulē. Ļaunums ir ķēries pie metāla. Sūds par ļaunumu ko atnesuši emo, goti, simfoniskie, power metal fani un bandas. Runa ir par ko citu. Klasiskie metal rifi plus … japāņu meitenītes kas dzied par šokolādi. Video:

 

Kas tālāk? Lauris Reiniks ar Samantu Tīnu zem Urskumug rifiem?  Ceru, ka nē… Kaut gan sirdī es tagad esmu sabijies par saviem sapņiem. Es biju cerējis, ka metāls atkal nāks cieņā jauniešiem, Bet ne šādā veidā. Noskalosim šo visu ar labu dziesmu no Hatebreed.

Vot tas ir poppanks.

Labs vidjiks mūzikas klipam.

 Mitau saule neuzausīs…

Šis gads iesākas ar tādu Jelgavas progresu, ka nezinu kas darīsies uz Jāņiem. Janvārī veselas divas Jelgavas bandas prezentēs savus CD: Darrva (“Saule neuzausīs”) un Audrey Fall (“Mitau”). Tāds izrāviens jau liek cerēt, ka Jelgava drīz kļūs par smagās mūzikas, ja ne galvaspilsētu, tad par vēstniecību rajonu točna. Jau 4dien Darrva dzers šampi un priecāsies, bet tie kas gaida prezentācijas konci, tiem būs nedēļa jāpagaida, lai dotos uz Rīgu, Melno piektdienu kur 17.01. Darrva un igauņu puikas Goresoerd prezentēs katrs savu muzikālo izpausmi.

1398203_172914126245201_222518659_o

14. janvārī atkal Audrey Fall šaus raķetes un gavilēs!

906197_592781094109408_1952437162_o

Prezentācijas koncerts nav paredzēts, bet pirms pilna albūma atskaņošanas varat ieklausīties kompozīcijā Medem un sevi mierināt, ka viss labais vēl ir priekšā. Prieks, ka jelgavnieki var sasparoties un atstāt muzikālas pēdas Latvijas mūzikas enciklopēdijā.

http://audreyfall.bandcamp.com/track/medem

Baill iet gulēt.. Rīt pirmdiena.

Bet tas tā… Papildinot pozitīvās emocijas, varat paklausīties krievu valodā raidījumu par LV HC/post metal grupām.

Ska ir štelle!

Žēl, ka LV ska grupām ir drusku noriets – Voiceks Voiska ir deformējies neinteresantā Deskalighter, Oranžās brīvdienas ir brīvdienās, vēl ir All Day Long. Šis žanrs ir radīts labām ballītēm.

Un te kāds labs ska pleijlists:

Iespējams smalkākā vieta Jelgavā.

Paši vēl neesam paspējuši ievērtēt (alkohols tomēr pārspēj kafiju) šo foršo iestādījumu, bet atsauksmes ir dzirdētas tikai labas.

Veca štelle no Jelgavas kojām.

Vot tā būtu jāstrādā īstam žurnālistam taisot rubriku “Trešdiena Jelgavā”. Ir spriedze, diskusija, aktuālitātes un pikantumiņš…

Ūsainais no kosmosa.

Kosmonauts Kriss Hadfields pavadot kosmosā 6 mēnešus nav izturējis un ierakstījis koverīti. Ironiski, ka Deivida Bovija dziesmai “Space Oddity”.

R.I.P. Gustavo.

Kaut kas man pie bāra letes teica, ka visvieglāk sektām savaņģot ir tieši gudrākus cilvēkus, jo viņi vairāk aizdomājas “kā būtu, ja būtu”. Protams, tupam cilvēkam viss pohuj. Ceru, ka es ar esmu dumšs, lai neaizietu šitādā sviestā. Katrā ziņā turpināsim vērot ši cilvēka dzīves ritumu un vai būs regresija vai progresija mūzikā. Šis gabals izklausījās kā baznīcas dziesma. Kaut kas no Kristus Pasaules. Tur viņš vismaz varētu plūkt laurus kristīgā repa festivālā. Tagad tāds pops vien sanāk.

Te jums salīdzinājumam vecais Gustavo

Un humoram kristīgā repa festivāls… Mana favorīte ir 1:40:00

Dzērves jaunais muzikālais sacepums.

Darrva Melnajā Piektdienā.

Atskats uz Duets Sandra un Zaķa megaballi!

Paldies visiem, kas vakar ballējās. Pasākums bija godam. Īpaši jāatzīmē Džoņa un Valdiņa lielisko uzkurināsanas mākslu. Alkohols garšoja visiem. Izņemto Zaķi.

http://instagram.com/p/iMySRtl0Zh/

Kā top Jack Daniel’s mucas.

Kruta īsfilma.

Vikingu tituldziesma.

Vecie labie Fever Ray…

Labs electro swings.

Auļiem jaunas dziesmas.

Soundcloudā ir parādijušās jaunas dziesmas.

Ķīna ir nākotne.

Viņi ir radījuši jau spuldzes ar kustības detektoru! http://www.ebay.co.uk/itm/310712815921?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2648

$(KGrHqUOKpwFIEYS5HdvBSD5kVud6w~~60_12

Tā kā ekonomija pēdējā laikā ir cieņā (pēc PSRS sabrukuma) varbūt ir vērts…

Ja tev mājās remonts un vajag plastmasas logus..

Man mājās notiekās remonts. Vecāki kā Ziemassvētku dāvanu paģērēja plastmasas logus. Tā visu laiku biju smērējis citiem Bariku, ka tas ir labs. Tagad pats pārbaudīju. un zini ko!? IR LABS! Cenas ir super un attieksme kruta. Atsauksmes jau var sniegt Cirsix, Matīss Zvaigzne, Cīsiņš, … Karoče, SIA Logi Plus, Agris Barovskis,Tel: 22530777, epasts: agris@logiplus.lv.

http://www.logiplus.lv

010

“Al doum & the faryds” plāno pavasara tūri.

Pagājušo  novembri mums nesanāca iepriecināt Jelgavu ar šiem džekiem, kas močī psihodēļisku skaņu salikumu kaut ko strap drumnbass un etno… pakalusīties var te:

http://aldoum.bandcamp.com/album/positive-force

Šodien viņi uzrakstīja, ka tomēr nav aizmirsuši par mums un centīsies ierasties. Sekojiet sadaļai

Otava Yo izdod jaunu koncerta ierakstu.

Krievu folk grupa OtavaYo izdod smuku jaunu koncertierakstu, kas ir iečekojams jūtubītē. Dziesma ar nosaukumu “Kas tās par dziesmām” no albūma  “Kas tās par dziesmām”. Video uzņemts festivālā “Svētā Patrika diena Sanktpēterburgā”.

Publicēts on Decembris 18, 2013 at 17:43  Atstāt komentāru  

The URI to TrackBack this entry is: https://mcbalerija.wordpress.com/8-huinashit-and-stuff/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: