3. Kā mēs cēlām Baleriju/How we built Balerija

30.03.2010

Darbi ir sākušies! Atrokam piedurknes, nomainām glaunās ūzas pret ko prastāku, velkam ārā visu, kas pieejams instrumentu atvilktnēs un aiziet darboties!

Te ir ļoti uzskatāmi redzems kā melnā tāfele tiek skrūvēta nost un pagriezta par 90 grādiem! To izmantosim kā Menue vietu turpmāk! Uzskatāmi ir arī redzams ka mēs ēdam un visiem ir ļoti labi redzams Vintiks no aizmugures!

Griestu pilnīgi nesimpātiskās plāksnes tiks apšūtas ar audumu! Tad kad iegūsim audumu tad noteikti meklēs kādu kurš interesantas sarunas laikā kopā ar Pruli palīdzēs tās apšūt! Var pieteikties komentāros! Audums gan nebūs šitas zaļais! Tas ir zagts nevienam neskam!

Nekad nebiju iedomājies cik ideāla vieta lai noslēptu atkritumus ir iekaramie griesti! Forši! Ja mājās kaut kas ir pazudis un ir iekaramie griesti paskaties virs tiem! Kā es bērnībā neiedomājos tur slēpt smēķus to vēl tagad neesmu sapratis! Žēl, ka virs šiem nebija paslēpts dekoders!

31.03.2010

Rīts sākās fantastiski!!! Saule spīdēja aiz loga, putni čivināja! Tā vien gribējās sēdēt parciņā uz soliņa un … Bet mēs devāmies telpās, lai darbotos tālāk!

Sienas tiek krāsotas sūnu zaļas! Vai arī tas ir kāds cits zaļums? Lai nu kā, bet superkrāsotājam Vintikam krāsa patīk! Re, kā smaida! :D

Cirsim nekad – nekad nepiedāvājiet nokrāsot iekaramo griestu rāmīti! Vakar sāka – šodien visu dienu čakarējās un rīt ar noteikti to darīs! Rīt pateikšu kā bija – ceru, ka nespļaus sarkanas ugunis un tur visu nenodedzinās!

Jebkuram normālam celtniekam uz vēdera ir jābūt špaktelei! :) Kopumā ir tā! Nekur nav jāveic kapitālais remonts, bet tomēr ir jāpieskaras katram stūrītim! Beigās būs dikti mīļi!

Vakarā pie mums atnāca Dexters! Dot gudrus padomus! Nevienu padomu tā arī neiedeva un galu galā aizgāja prom! Bet prieks, ka bij atnācis! Ceru, ka rīt atnāks kāds cits!

1.04.2010.

Šī diena vairāk vai mazāk tika pavadīta griestu zīmē! Aiz loga lija lietus! No rīta aizlaidām līdz Rīgai uz audumu supermārketu un sapirkām riktīgi daudz auduma. Apvilksim iekaramo griestu plāksnes! Redzēs, kā ies!

Re pirmās plāksnes gatavas! Apvilkām, safotografējām un aizsūtījām dizaina cilvēkiem, lai apskatās kas un kā!

Salikām griestu plāksnes griestos! Mazu gabaliņu! Izskatās interesanti! Dizaina cilvēki (Matti un Erlands) pateiks ko, kur un kā precīzi jākrāmē, bet tas kādu citu dienu! Tagad melnie darbi!

Čalīts izskatās diezgan adekvāts – ņemot vērā to, ka jau 3 dienu puika krāso” to sasodīto iekaramo griestu rāmi”! :D

Kā pionieru nometnē! Darbs pie mums sagādā prieku! Šodien atstopēja Čakars (tas smaidīgais bildē). Uzreiz ķērās pie griestu apvilkšanas un vēl pus 10 vakarā nebija viņu iespējams apstādināt!

Mūsu draugs un liekas arī MCBalerijas centrālais tēls Mr. Stabs ieguva jaunu tēlu! No zaļa gurķīša ir kļuvis par… baltu stabu??? Sniegavīru??? Da sauciet kā gribat!

2.04.2010.

Ja kāds aiz loga pamanīja, tad noteikti zinās visu dienu Jelgavā lija lietus. Lija, kā pa Jāņiem! Lietus, liekas ir izkausējis pēdējās sniega paliekas! Lai gan… liekas ziema ir pārcēlusies dzīvot uz mežu! Šodien gadījās braukt cauri mežam – tur bija sniegs! Ziema šogad vasaros mežā! Šodiena mums – Balerijas būvniekiem pagāja griestu zīmē! Visu  dienu darbojāmies gar griestiem, lai gan bija arī šādi tādi citi notikumi! Tad nu pa vienam…

Misters Čakars vakar ieradās pastrādāja un vēl šodien negāja prom. Tāpat no sejas ne uz mirkli nepazuda darba prieka smaids!

Kad bija pārvietotas visas lampas lielajā zālē pa vietām, tad ķērāmies pie griestiem virs bāra! Jānis 4 dienu laikā beidzot pabeidza nokrāsot visu iekaramo  griestu režģi un darbi varēja sākties! Te būtu jāska: “Čik! Pik!”

Liekas dikti skaisti sanāca! Akurāt kā mājas siena Alpu pļavās. Ja nenoskaidrotu spēku dēļ atmosties ar seju pret griestiem, tad nesajauc un nesāc jodelēt!

Kamēr vieni krāmēja griestus, tikmēr citi arī darbojās gar griestiem, vai griestu detaļām. Bet tas vēl nav viss!

Šodien divi Jāņi (Cirsis ar Vintiku) smaidīdami devās uz bodi, pēc krāsām, jo drusku aptrūkās chillout zāles sūnu zaļais! Tā nu viņi tur aizgāja un pēc tam smaidīdami atnāca atpakaļ! Atnākot atpakaļ un atverot bundžu tiek konstatēts fakts, ka……vai nu mēs esam drusku padumji, vai arī krāsu toņi nesakrīt! Čāpoja Cirsis atpakaļ uz bodi jaukt jaunu krāsas devu, bet atkal nekā! Izrādās pirmajā reizē jau nebija lāga sajauktas krāsas. Tieši tā! Ja paskatās pie “nākotnes plāna” bildes, tad var redzēt, ka plānots bija šis zaļo olu dzeltenuma tonis, nevis sūnu zaļais! Nekas! Neko daudz necepāmies, jo neviens nevarēja izlemt, kurš tagad čāpos uz bodi! Tāpēc nokrāsojām sienu… brūnu!

Atklāts labdarības pieprasījums! Atstiepiet uz Raiņa ielu 20 (Dļa asobena… Jelgava :) ) savu veco, lieko, mīļo krēslu! Rīt no pulksten 11.00 – 18.00 (vēlāk nevar – visi laidīs pa mājām un bučoties). Var arī nest kādu citu dienu iepriekš piezvanot uz 29408973 un saskaņojot ierašanās laikus. Šķidra atlīdzība garantēta pēc atvēršanās! Tas viss vajadzīgs tāpēc, lai lielais priekšnieks izskatītos pēc priekšnieka pie galda un krēsla nevis…

Fūūuu! Šodien bija visgrūtākais rīts, bet ražīgākā diena. Salikām lielāko daļu griestu. Jānoņem cepure Nākotnes Matīsa Zvaigznes un Hapī Mērsraga Erlanda Celmiņa priekšā.. Ja jums vajag ko interesantu mājās – meklējiet šos puikas. Reku šitā izskatās mūsu griesti:

Dikti smuki, vai ne!? Paši nebūtu tik smuki salikuši. Tāpēc Matīss atbrauca palīgos. neesam daltoniķi, bet no krāsu saskaņošanas tikpat kā nerubijam.Vispār laba diena, ja neskaita laiku ārpusē, to, ka atrubījām kaimiņiem televīziju un to, ka pods noštopējās. Laima smaida mums!

Šodien lieldarbos pauze! Priecīgas visiem Lieldienas! Daudz olu Jums (kaut vai ceptas)! Jālaiža vakarā uz rančo pie vecākiem. ieradīsies arī sieviņa. Prulim vakars ar Ramazoti. Edgaru nomoka jautājums vai itālis Eross nesvin Lieldienas!? Ja kāds ir čomos ar Erosu, uzprasiet viņam un padodiet ziņu Edžam.

Lieldienas tiešām bija priecīgas! Pilnīgi neko neizdarījām! Un vēl tagad jūtamies samērā… Labi ko nu par to!

Bet turpmāk solamies strādāt ar dubultu sparu! Un mēs to pierādīsim tuvākajās dienās, pēc iespējas drīzāk Jums spētu nosaukt atklāšanas datumu!

Diena sākās pavisam jauki un skaisti! Bet lai to pastāstītu ir jāsaka, ka 7 aprīlī nebija gluži tā, ka neko nedarījām. Bij pie mums atnākusi atnākusi Anta, kas palīdzēja salikt pie griestiem pēdējās griestu plāksnes, bet aizmirsa cimdiņus un 8. datumā bija atpakaļ klāt kā likts(a). Atnāca arī draudzene Iveta, kura pielika pēdējo plāksni pie griestiem un kā vēsta sena latviešu tautas paruna – kas to pēdējo plāksni pie griestiem pieliek, tas laikam ir visvairāk izdarījis! Tāpēc cepums dodas pie Ivetas! Bet pie Antas ripo 2 cepumi par nesavtīgu darbu un pusdienu makaronu ēšanu dienu iepriekš!

Un pēc pēdējās plāksnes ielikšanas ir saprotams ka griestu apšūšanas  darbi ir pabeigti pilnībā! Apēdam katrs pa Imulbetin tabletei, vēlreiz papriecājamies par griestiem un ejam prom!

Piektdiena, kā jau katra piektdiena iesākās ar sajūtu, ka vakarā kaut kas būs, bet nezini kas īsti! Lai sevi nemocītu un nedomātu, kas būs vakarā, cītīgi ķērāmies pie Dāmu tualetes krāsošanas. Te nu mēs saskārāmies ar problēmu! Ir dažas vietas, kas tika krāsotas pa 8 reizēm, bet apakšā redzamie pleķi vēl ar vien ir redzami! Foto ļoti uzskatāmi ir redzams, kā tas izskatās pēc 3 reižu nokrāsošanas!

Nav jau tā, ka visu dienu 3 cilvēki krāsoja dāmu tualeti! Lielie krāsošanas darbi sākās arī bāra daļā! Bildē zemāk redzams neliels stūrītis, kas tapa nokrāsots (tas ir tāds izmēģinājuma stūrītis).  Te mēs redzami kādā no atpūtas brīžiem pirms notika Tas!

Un te notika lielais Tas! Tualete aizsprostojās! Patiesībā viņa jau bija ciet, tikai labu gabalu no mūsu poda un tagad, kad truba ir pilna, tad tā šmuce sāk spraukties laukā! Bakstījām, cīnījāmies, darījāmies, bet pie pozitīva rezultāta nenonācām! Pirmdien gaidām misteru kurmi kurš tās trubas iztīrīs!

Publicēts on maijs 17, 2010 at 20:01  Comments (3)  

The URI to TrackBack this entry is: https://mcbalerija.wordpress.com/8-arhivs/trackback/

RSS feed for comments on this post.

3 komentāriKomentēt

  1. kreizii deizii coini jums tur gaajis. :)
    un par iekaramajiem griestiem – ideja ir wooop wooooooooooop laba! tik ar ko juus audumu pie tā supermateriāla likāt klāt? tāpat ar skavām vai kā savādāk?

  2. Ar skrepkām… Viss ģeniālais ir vienkārš.

  3. Janka gde mojo preglowenija na drugem.lv ?? :D


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: